pátek 9. března 2018

Jak (ne)umím šetřit

Přeji vám nádherný a ničím nerušivý pátek,

asi každý z nás, kdo si vydělává nebo přivydělává a nebo má možnost dostávat kapesné, tak dobře znáte ten pocit, když máte peníze na účtě a můžete si něco koupit. :)

Jelikož jsem kapesné nedostávala, tak dávám občas rodičům za vinu, že neumím šetřit. :D Opravdu nejsem šetřivý či spořivý typ člověka. Dělá mi to dost velký problém, obzvlášť když se mi něco velice koupí.


Dneska jsme si tedy s kamarádkou vyrazily do Hradce Králové na menší nákupy. :D Já chtěla hlavně baleríny a bundu na jaro, jelikož žádnou nemám :D :)

Nechápu co všichni na tom Hradci vidí :D jako byly jsme v obou střediskách a nic moc vám povím.

Bundu jsem sehnala v F&F v PCE stála 600,- a bude se skvěle hodit na jaro i podzim podle mého. :)


Baleríny jsem sháněla dlouho, protože ty staré dosloužily. Tyhle jsou z CCC a stály myslím asi 299,-


Druhé boty jsou z H&M a byly ve slevě asi za 400,- původní asi 900,- a jsou taky skvělé na jaro i podzim. :)


Pak jsem zahlédla krásnou kabelku v Baťovi, ale jelikož vím jaké tam jsou ceny, tak jsem tipovala kolem 3000-4000,- ale neváhala jsem a nakonec se šla podívat a stála jen 999,- tak jsem ji musela vzít a bude skvěle ladit k bundě ! :D :)A jelikož se blíží jaro a já se nemohu dočkat až začnu běhat, tak jsem si pořídila z F&F legíny, které stály asi 229,-


A jak jste na tom vy ? Umíte šetřit ? :D 

17 komentářů:

 1. Já jsem dřív šetřit vůbec neuměla, ale poslední dobou mám spíš problém si něco v obchodech vybrat, takže si něco ušetřit pro mě teď není zas až tak velký problém :)
  Moc se mi líbí bunda, má krásnou barvičku, na jaro ideální :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Upřímně se mi až na tyto věci moc nic nelíbilo. :/

   Děkuji :)

   Vymazat
 2. Já jsem od mala šetřílek :DD. A někdy je to dost nevýhoda, protože jsem, až moc šetřivá a nad všim přemýšlím :D. Bunda má krásnou barvu ! :)

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat
 3. hezké úlovky :) já jsem spíš hodně šetřivá :D nad vším přemýšlím tak dlouho, až mi to vyprodají a jsem pak naštvaná :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) .. to je špatně no :D to má takhle i moje mamka :D

   Vymazat
 4. Já i přes fakt, že jsem taky od rodičů nedostávala kapesné, jsem naopak docela spořivý člověk :D Myslím, že si těch peněz více vážím, když jsem si je sama poctivě vydělala.
  Když nad tím tak přemýšlím, tak by se mi také hodina nějaká jarní bunda ._. nejspíš si nějakou pořídím :D

  OdpovědětVymazat
 5. To já šetřit umím :D Vždy jsem si šetřila, ale občas dostanu moc utrácecí náladu a vše jde do kytek.. :D Každopádně moc pěkné věcičky, hlavně ta bunda!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Pekné kúsky :) F&F mám veľmi rada

  www.frenchstyle.eu

  OdpovědětVymazat
 7. Pěkně sis nakoupila. Ta bunda je super a hlavně ta barva. Kabelku jsem si podobnou koupila v H&M akorát černou a byla za úplně stejnou cenu, ale vypadá dost draze :D
  Jinak se snažím šetřit, ale nadruhou stranu si i peníze dost užívám, zas žijeme jen jednou a když se nějak radikálně neutrácí a člověk si je dokáže vydělat, tak proč ne :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :).. přesně to samé si říkám i já. Peníze budou, my nebudeme. :)

   Vymazat
 8. So šetrením mám problém viacmenej aj ja, veľa si doprajem no vďaka bohu môj priateľ ma občas krotí, čo je fajn pretože by bolo zlé keby ani jeden šetriť nevieme. Inak krásne veci si si kúpila ! :)

  OdpovědětVymazat
 9. O tom šetrení mi ani nehovor. Ja som blázen. Ak si niečo zmyslím tak ma nič nezastaví :D
  Najviac sa mi páčia legíny a kabelka má peknú farbu.

  Klaudia Duranova

  OdpovědětVymazat
 10. Já také dřív nedostávala kapesné od rodičů a právě z toho důvodu jsem uměla šetřit, abych s tím málem co jsem měla vždy vyšla xD Já teď když mám peníze, tak utrácím mnohem víc, protože vím, že si je zase vydělám xD Jééj, já jsem v Pce na kolejcích! :) kabelku jsi vybrala moc krásnou a i ty legíny - jsou boží a ještě lepší je ta cena :) Už se také těším na běhání ♥

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat