sobota 25. listopadu 2017

The Liebster Award 2017

Přeji vám krásnou sobotu,

včera jsem se rozhodla nakoupit pár dárků na Vánoce. Vždyť už to je za měsíc. Jak to všechno utíká, nezdá se vám ? Upřímně to byl docela blbý nápad jít včera nakupovat → pátek a ještě k tomu Black Friday, takže vám je asi jasné, že všude narváno. Ale něco málo jsem pořídila. :)

Dnešní článek bude trošku povídací. Nominovala mě do něj Lenka
Za což ji velice děkuji. Cílem je zodpovědět otázky, které mi byly položeny a vymyslet další a nominovat i ostatní blogerky. :)

Tak jdeme na to, snad se vám článek bude líbit. :)

1. Co tě k blogování dostalo ?
Už jako malou holku mě to zajímalo. Tenkrát mi to ukázala kamarádka a měly jsme společné blogy. Nejprve jen o celebritách, zvířatech a tak dále. Co vám budu vyprávět. Kdo jste blogoval dříve, tak asi víte o čem mluvím. :D  Pak jsem s tím na chvilku přestala, ale začalo mi to chybět a tak jsem si založila nový blog a ten vy právě čtete. :)

2. V čem tě blog naplňuje ?
Blog mě naplňuje hlavní tím, že když napíšu nový článek, tak z toho mám radost. Radost z toho, že ho někdo čte, že někdo odpoví pod článek pěkným komentářem. Vaše komentáře mě naplňují a dělají radost a jsem za každý komentář neskutečně vděčná a vážím si toho. Jste skvělí, bez vás by to nešlo !

3. Děláš si grafiku a nebo fotky k článkům sama ? Jestli ano, jaký program nebo foťák používáš ? 
Fotky k článkům si dělám sama. Fotím bohužel jen telefon, který nemá zase takovou kvalitu. A občas fotím i na foťák od značky Olympus. Když chci upravit fotky, tak používám stránku ipiccy.com

4. Jaký tip článků tě nejvíce baví psát a proč ?
Občas mám ráda ty články, kdy píšu "o životě" buď o svém a nebo o nějaké zkušenosti a nebo zážitcích. Baví mě psát o kosmetice, ačkoli nejsem žádný profík. :)

5. Jaké je tvoje vysněné povolání ?
Tuhle otázku nemám vůbec ráda a asi vás napadne proč. Nedokážu na ni totiž odpovědět. Ptá se mě na to hodně lidí a já prostě nevím. Když jsem byla malá, tak jsem po každé chtěla dělat něco jiného, ale to je u dětí normální. :D  Odpovím asi takhle moje vysněné povolání by mě mělo bavit a mělo by mě nějak i uživit. :)

6. Máš nějaký zajímavý či divný zlozvyk ?
Bohužel mám, ale tak to má určitě každý. Mým nejhorším zlozvykem je kousání nehtů za což se opravdu stydím a proto jsem si nechala dát i umělé nehty (teď je momentálně ale nemám). Koušu si nehty, když jsem třeba nervózní a to já jsem docela často.

7. Jaký máš další koníček kromě blogu ?
Hrajeme s rodinou a s přáteli bowling, který mě neskutečně chytl a hodně mě to baví. Ráda si chodím zaběhat, posilovat. Basketbal mě ještě vždycky hodně bavil a hrála jsem ho i závodně. Ráda čtu knížky. :) Ráda sleduji filmy, seriály. Miluji seriál Přátelé, který mě baví sledovat pořád dokola a neleze mi to na nervy. :D

8. Tvoje vysněná dovolená ?
Určitě někde u moře, kde svítí sluníčko, kde je písčitá pláž. Ale nepohrdnu ani Londýnem, který jsem si zamilovala, když jsem tam byla poprvé. Ráda bych se podívala do Nizozemska a klidně i další země. Je to můj sen navštívit alespoň pár zemí. :)

9. Kdo je tvůj vzor ?
Tohle je tak těžká otázka. Můj vzor je Steven Gerrard (fotbalista), který byl skvělý hráč a i úžasný člověk (což i nadále je). :)

10. Chtěla by jsi v budoucnu natáčet na youtube ?
Už jsem jednou natáčela, ale moc dobře to nedopadlo. Hlavně se to docela rozkřiklo a já nechtěla aby to vědělo tolik lidí, co znám. Znovu zatím do toho jít nechci, i když mě to láká, tak zatím moc ne. :)


(Nechtěla jsem aby tu nebyla fotka, tak aspoň tuhle z Primarku) NominujiOtázky pro nominované 

1. Kdy jsi začala blogovat a proč ?
2. Máš nějaké spolupráce ? 
3. Používáš nějakou dekoraci, když jdeš fotit fotky k článku ?
4. Ví tvoji rodiče nebo kamarádi, že máš blog ? Poku ano, co na to říkají ?
5. Chceš se věnovat blogu i třeba za 5 let ?
6. Jaké články ráda čteš u jiných blogerů ?
7. Čerpáš někde na stránkách inspiraci k psaní článků ?
8. Jezdíš někam na trhy o Vánocích ?
9. Píšeš články doma nebo sedíš třeba někde v kavárně ?
10. Sleduješ někoho na youtube ? Jestli ano, tak koho


1 komentář:

  1. Přesně jak píšeš s tím blogováním o celebtritách atd.. tak jsem měla to samé :D. S tím vysněním povoláním taky nemám ráda, když se mě na to někdo ptá :D a ani nevím proč jsem jí tam dala, ale mám to samé, že chci aby mě to bavilo a uživilo :).
    Bowling miluju! :D Vždy chodíme s rodinou a hrozně mě to baví i když mi to někdy nejde :D

    OdpovědětVymazat